Moc modlitwy różańcowej

Osoby wierzące są przekonane o niesamowitej mocy modlitwy różańcowej. Wiele osób, które doświadczyły realnej mocy modlitwy różańcowej w swoim życiu, bardzo chętnie dzieli się swoim świadectwem z innymi wiernym. Takie działania pokazują, że żarliwa modlitwa połączona z niezachwianą wiarą w spełnienie swojej prośby, może czynić cuda.

Dlaczego warto modlić się różańcem?

Na całym świecie istnieje mnóstwo osób, które są w stanie potwierdzić, że za pewnymi wydarzeniami, które zadziały się w ich życiu stoi nic innego jak wysłuchana modlitwa.

Do modlitwy z użyciem różańca świętego zachęcała w wielu objawieniach sama Maryja, która twierdzi, że jest to najpotężniejsza ze wszystkich modlitw. Według słów Maryi, modlitwa ma moc ocalenia duszy grzesznika i całego świata, który jest stale niszczony przez Szatana.

Wielu świętych Kościoła Katolickiego także uważało, że różaniec jest najpotężniejszą ze wszystkich modlitw, przed którą ugnie się nawet sam Szatan.

Różaniec z bursztynu i srebra

Chcąc zanurzyć się w modlitwie różańcowej i poczuć jej moc, wiernemu potrzebny jest do tego różaniec święty. Różaniec z bursztynu i srebra to połączenie kilkudziesięciu koralików, z którego każdy symbolizuje inną modlitwę. Tajemnice różańca świętego zmieniają się w zależności od dnia.

Wzniosłość modlitwy różańcowej można celebrować używając podczas niej różańców z najpiękniejszych surowców. Srebro i bursztyn z pewnością do nich należą.