Radość dla chrześcijan czyli srebrny różaniec z kamieniami

Pomysł na prezent dla praktykujących katolików lub dla chrześniaków na pierwszą komunię świętą to srebrny różaniec z kamieniami. Atrybut każdego katolika, praktykowany najczęściej w październiku. Różaniec można zamówić w wielu sklepach internetowy. Dostępne są też w sklepikach parafialnych. Przeznaczanie różańca jest powszechnie znane i niezmienne. Jednak kolor, forma i materiał wykonania mogą się różnić. To co nada wyjątkowości różańcowi, zwłaszcza jeśli podarujemy go w prezencie to z pewnością jakość wykonania, często jego pochodzenie oraz okazja.

Pierwszy czyli wyjątkowy różaniec

Szczególny dzień dla dzieci to pierwsza komunia święta. Ważne wydarzenie duchowe oraz rodzinne dla każdego. Wyzwaniem dla rodziców chrzestnych jest prezent. Oprócz pieniędzy czy gadżetów elektronicznych na miarę XXI wieku warto podarować coś symbolicznego, pamiątkę pierwszej komunii. Zarówno dla chłopca i dziewczynki świetnie sprawdzi się srebrny różaniec z kamieniami. Srebro nada elegancji i podkreśli ważność okazji. Kamień z kolei może nadać indywidualny charakter poprzez wybranie ulubionego koloru obdarowywanego. Dodatkowo kamień jest materiałem trwałym i nie zniszczy się nawet przy upadku. Podobnie ze srebrnym łańcuszkiem różańca, na sznurku łatwiej jest zerwać. 

Elegancki różaniec na prezent

Przedział cenowy jest duży i na pewno uda się znaleźć coś na każdą kieszeń. Najpopularniejsze kamienie używane do wyprodukowania różańców to; agat, perły oraz bursztyn. Najczęściej sprzedawany jest w eleganckim małym pudełku. Różaniec wybrany od serca sprai szczerą radość, a srebro połączone z trwałym kamieniem pozostanie pamiątką na długie lata.